RN73H2ETTD1870F100
MFR.Part #
RN73H2ETTD1870F100
JLCPCB Part #
C4284600
Description
-55℃~+155℃ 187Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS