RN73H2ETTD1840F50
MFR.Part #
RN73H2ETTD1840F50
JLCPCB Part #
C4305340
Description
-55℃~+155℃ 184Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS