RN73H2ETTD1822F100
MFR.Part #
RN73H2ETTD1822F100
JLCPCB Part #
C4249304
Description
-55℃~+155℃ 18.2kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS