RN73H2ETTD1820F25
MFR.Part #
RN73H2ETTD1820F25
JLCPCB Part #
C4088124
Description
-55℃~+155℃ 182Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS