RN73H2ETTD1803F10
MFR.Part #
RN73H2ETTD1803F10
JLCPCB Part #
C4129777
Description
-55℃~+155℃ 180kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS