RN73H2ETTD1803B50
MFR.Part #
RN73H2ETTD1803B50
JLCPCB Part #
C4053952
Description
-55℃~+155℃ 180kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS