RN73H2ETTD1802B25
MFR.Part #
RN73H2ETTD1802B25
JLCPCB Part #
C4199847
Description
-55℃~+155℃ 18kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS