RN73H2ETTD1801F50
MFR.Part #
RN73H2ETTD1801F50
JLCPCB Part #
C3932781
Description
1.8kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS