RN73H2ETTD1800D10
MFR.Part #
RN73H2ETTD1800D10
JLCPCB Part #
C4135937
Description
180Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS