RN73H2ETTD1800C10
MFR.Part #
RN73H2ETTD1800C10
JLCPCB Part #
C3942544
Description
-55℃~+155℃ 180Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS