RN73H2ETTD17R8B50
MFR.Part #
RN73H2ETTD17R8B50
JLCPCB Part #
C4185356
Description
17.8Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS