RN73H2ETTD17R6D50
MFR.Part #
RN73H2ETTD17R6D50
JLCPCB Part #
C4081707
Description
-55℃~+155℃ 17.6Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS