RN73H2ETTD17R6C50
MFR.Part #
RN73H2ETTD17R6C50
JLCPCB Part #
C3977737
Description
17.6Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS