RN73H2ETTD17R2B50
MFR.Part #
RN73H2ETTD17R2B50
JLCPCB Part #
C4105452
Description
-55℃~+155℃ 17.2Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS