RN73H2ETTD1783A10
MFR.Part #
RN73H2ETTD1783A10
JLCPCB Part #
C4184668
Description
-55℃~+155℃ 178kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS