RN73H2ETTD1782D50
MFR.Part #
RN73H2ETTD1782D50
JLCPCB Part #
C3972690
Description
17.8kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS