RN73H2ETTD1782B25
MFR.Part #
RN73H2ETTD1782B25
JLCPCB Part #
C4296052
Description
17.8kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS