RN73H2ETTD1762D50
MFR.Part #
RN73H2ETTD1762D50
JLCPCB Part #
C4181040
Description
-55℃~+155℃ 17.6kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS