RN73H2ETTD1742D50
MFR.Part #
RN73H2ETTD1742D50
JLCPCB Part #
C4340206
Description
17.4kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS