RN73H2ETTD1720D100
MFR.Part #
RN73H2ETTD1720D100
JLCPCB Part #
C4093304
Description
172Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS