RN73H2ETTD16R9B25
MFR.Part #
RN73H2ETTD16R9B25
JLCPCB Part #
C4041465
Description
-55℃~+155℃ 16.9Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS