RN73H2ETTD16R4B50
MFR.Part #
RN73H2ETTD16R4B50
JLCPCB Part #
C4244176
Description
-55℃~+155℃ 16.4Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS