RN73H2ETTD1671F25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H2ETTD1671F25
JLCPCB Part #
C3972985
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 1.67kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS