RN73H2ETTD1670F10
MFR.Part #
RN73H2ETTD1670F10
JLCPCB Part #
C4176766
Description
167Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS