RN73H2ETTD1670C50
MFR.Part #
RN73H2ETTD1670C50
JLCPCB Part #
C4105021
Description
-55℃~+155℃ 167Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS