RN73H2ETTD1670B25
MFR.Part #
RN73H2ETTD1670B25
JLCPCB Part #
C4016498
Description
-55℃~+155℃ 167Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS