RN73H2ETTD1652D50
MFR.Part #
RN73H2ETTD1652D50
JLCPCB Part #
C3988447
Description
16.5kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS