RN73H2ETTD1641B50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H2ETTD1641B50
JLCPCB Part #
C4227073
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 1.64kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS