RN73H2ETTD1622F100
MFR.Part #
RN73H2ETTD1622F100
JLCPCB Part #
C4132653
Description
-55℃~+155℃ 16.2kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS