RN73H2ETTD1622C50
MFR.Part #
RN73H2ETTD1622C50
JLCPCB Part #
C4081480
Description
-55℃~+155℃ 16.2kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS