RN73H2ETTD1622A25
MFR.Part #
RN73H2ETTD1622A25
JLCPCB Part #
C4049498
Description
-55℃~+155℃ 16.2kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS