RN73H2ETTD1621B50
MFR.Part #
RN73H2ETTD1621B50
JLCPCB Part #
C4035868
Description
1.62kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS