RN73H2ETTD1603A25
MFR.Part #
RN73H2ETTD1603A25
JLCPCB Part #
C4298639
Description
-55℃~+155℃ 160kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS