RN73H2ETTD1601B10
MFR.Part #
RN73H2ETTD1601B10
JLCPCB Part #
C4216000
Description
1.6kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS