RN73H2ETTD15R6F50
MFR.Part #
RN73H2ETTD15R6F50
JLCPCB Part #
C4029625
Description
-55℃~+155℃ 15.6Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS