RN73H2ETTD15R4F50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H2ETTD15R4F50
JLCPCB Part #
C3983720
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 15.4Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS