RN73H2ETTD15R2D100
MFR.Part #
RN73H2ETTD15R2D100
JLCPCB Part #
C4252915
Description
-55℃~+155℃ 15.2Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS