RN73H2ETTD15R0F50
MFR.Part #
RN73H2ETTD15R0F50
JLCPCB Part #
C3999517
Description
15Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS