RN73H2ETTD1583D10
MFR.Part #
RN73H2ETTD1583D10
JLCPCB Part #
C4117247
Description
158kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS