RN73H2ETTD1582F25
MFR.Part #
RN73H2ETTD1582F25
JLCPCB Part #
C4221739
Description
-55℃~+155℃ 15.8kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS