RN73H2ETTD1581A25
MFR.Part #
RN73H2ETTD1581A25
JLCPCB Part #
C3936226
Description
1.58kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS