RN73H2ETTD1580D25
MFR.Part #
RN73H2ETTD1580D25
JLCPCB Part #
C4138284
Description
158Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS