RN73H2ETTD1563B50
MFR.Part #
RN73H2ETTD1563B50
JLCPCB Part #
C4233908
Description
-55℃~+155℃ 156kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS