RN73H2ETTD1561F25
MFR.Part #
RN73H2ETTD1561F25
JLCPCB Part #
C3996046
Description
-55℃~+155℃ 1.56kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS