RN73H2ETTD1543F25
MFR.Part #
RN73H2ETTD1543F25
JLCPCB Part #
C4281224
Description
154kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS