RN73H2ETTD1542C50
MFR.Part #
RN73H2ETTD1542C50
JLCPCB Part #
C4267230
Description
-55℃~+155℃ 15.4kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS