RN73H2ETTD1542B10
MFR.Part #
RN73H2ETTD1542B10
JLCPCB Part #
C4171416
Description
-55℃~+155℃ 15.4kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS