RN73H2ETTD1540F25
MFR.Part #
RN73H2ETTD1540F25
JLCPCB Part #
C3966307
Description
-55℃~+155℃ 154Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS