RN73H2ETTD1523F50
MFR.Part #
RN73H2ETTD1523F50
JLCPCB Part #
C4025566
Description
-55℃~+155℃ 152kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS