RN73H2ETTD1523F100
MFR.Part #
RN73H2ETTD1523F100
JLCPCB Part #
C4108216
Description
-55℃~+155℃ 152kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS